Martelarenlaan 200/612 - 3000 Leuven - Welkom in deze verzorgde en comfortabele studentenkamer.
De kamer is louter voor individueel gebruik en is bemeubeld met een bed, bureau, stoel, boekenrek, kleerkast en lamellen. Daarnaast beschikt de kamer over eigen sanitair met douche en toilet, evenals koud en warm water en een internetaansluiting via netwerkkabel.
In het gehuurde goed zijn de volgende (nuts)voorzieningen/diensten aanwezig, dewelke gedeeld moeten worden met de andere bewoners: ingerichte keuken, gezellige living, fietsenbergplaats, tv-aansluiting, centrale verwarming en schoonmaak van de gemeenschappelijke delen.
Huurprijs 635€ + 80€ provisie nutsvoorzieningen
Enkel voor studenten.
Contacteer ons gerust voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.