Kerkstraat 1b - 3920 Lommel - DORP 23 BUS 1.3 - Residentie In De KeringExclusief en ruim appartement op de eerste verdieping van het prestigieuze project Loomess. Het appartement biedt een woonoppervlakte van 110m² en is gelegen op een toplocatie in het hartje van Lommel Centrum.Indeling:Ruime woonkamer met open keuken, open bureau, berging met inbouwkasten, masterbedroom met badkamer ensuite, logeerkamer, apart toilet, terras aan de voorzijde en terras aan de achterzijde.Verder is er een ondergrondse parkeerplaats, een afgesloten berging en mogelijkheid tot fietsenstalling.Bijzonderheden:- 2 terrassen van elk 20 m².- terras aan de voorzijde kijkt prachtig uit op de winkelstraat en het dorpsplein- mooie en degelijke afwerking- toplocatieHUURVOORWAARDEN:* huurprijs/maand; 1224,-€* maandelijkse service kost; 118,-€* huurwaarborg: 3672,-€* beschikbaar; 1 augustus 2026* geen huisdieren toegestaan
Kenmerken
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.