Lange Lobroekstraat 43 - 2060 Antwerpen - PLAN VIA VOLGENDE LINK UW BEZOEK IN ALSOOK UW GEGEVENS:
Uitzonderlijke handelsruimte van ca. 225 m² op de gelijkvloers van een voormalige ijsblokjes fabriek uit de jaren ’60.
Gelegen in een karakteristiek industrieel pand in de opkomende “Meatpack district” te Antwerpen Noord, nabij verscheidene kwaliteitszaken en met goede mobiliteitsverbinding.
Het gebouw is in 2015 volledig omgetoverd in een unieke “loft office” en is voorzien van een polybetonnen vloer met vloerverwarming en geïnstalleerde keuken, alarminstallatie, douche en aparte toiletten voor mannen en vrouwen. Het geheel is verder voorzien van mooie design led-verlichting.
De ruimte kan ook ingedeeld worden in compartimenten via de aanwezige gordijnen.
Extra handig is de kelderruimte van ca. 20 m².
Indien gewenst verhuur inclusief meubilair (tafels, stoelen, kasten, tapijten, planten etc..).
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.