Kaart
De Wielingen 2, 8300 Knokke-Heist
De Wielingen 2 - 8300 Knokke-Heist - Unieke opportuniteit om een volledige verdieping te verwerven in een exclusieve villaresidentie in het Zoute. Deze uitzonderlijke eigendom omvat twee schitterende appartementen, recent totaal gerenoveerd met oog voor detail en afgewerkt volgens de hoogste standaarden van luxe en comfort.
Indeling appartement 1: Inkom met vestiaire en gastentoilet, lichtrijke leefruimte met eetkamer en luxueuze open keuken, perfect geïntegreerd in het geheel. De grote raampartijen creëren een luchtig, uitnodigend gevoel en geven directe toegang tot het zonnige terras. Het appartement beschikt over drie volwaardige slaapkamers, waarvan de master suite met ensuite douchekamer. De twee bijkomende slaapkamers delen een prachtige badkamer. Overal vindt u ingemaakte kasten en doordachte opbergruimtes — een toonbeeld van comfort en praktische luxe.
Indeling appartement 2: Stijlvolle inkomhal met vestiaire en gastentoilet. De ruime leefruimte met eetkamer en volledig geëquipeerde open keuken baden in natuurlijk licht en bieden directe toegang tot het aangename terras. Achteraan bevinden zich twee volwaardige slaapkamers, elk met hun eigen bad- en of douchekamer, wat garant staat voor comfort. Een zeer gezellige derde slaapkamer.
Heel het appartement werd voorzien van enorm veel opbergruimte en ingemaakte kasten. Twee privatieve kelders in het gebouw is. Extra troef: mogelijkheid tot aankoop van twee autostaanplaatsen in de residentie.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.