Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Steenkaai 52, 8000 Brugge

Huis Te Koop in Brugge
150 m² wonen
4 slaapkamers
€ 230.000

Steenkaai 52 - 8000 Brugge - te renoveren
Romantisch woonschip met ligplaats te koop in Brugge. woonschip, omgebouwd in 1985, met leefruimte, keuken, badkamer en 3 slaapkamertjes. Er is een stuurhuis met in het achteronder een kapiteinswoning met 1 dubbel bed en badkamer, douche toilet en een in een kast verborgen lavabo, voorzien van warm en koud water. Bouwjaar: 1906.

Werf: Werven Moerman. Materiaal Luxemotor Staal
Lengte 30.00m Breedte 5.00m
Motor: DAF 575,
is aan vernieuwing toe. Slaapkamers 3 +1
Oppervlakte slaapkamer 1 11 m²
Oppervlakte slaapkamer 2 10 m²
Oppervlakte slaapkamer 3 8 m²
Keuken is eenvoudig ingericht
Badkamers: 2
Douches: 2
WC: 2
Verblijf voor de kapitein; (ooit een BenB)
De inkom is het originele stuurhuis in minder goede staat met de volledig in hout afgewerkte originele kapiteinswoning voor 2 personen. Het verblijf,
De laadruimte werd omgevormd tot woonruimte met een 3 tal kleine slaapkamers.

Er is de inkom met 7 treden tot de woning, links de dagruimte, rechts de iets meer private nachthall met de drie slaapkamer(tje)s. De dagruimte begint met het salon 4m x 4m, de 3 trappen op naar de eetplaats, keuken, 4m x 4m waarachter de natte ruimte zich bevind, de badkamer met lavabo, toilet en douche voorzien van koud en warm water. Er zijn 2 watertanks met ieder 1000 liter water, de warmwaterbereiding is met gas. Er is een deugdelijkheidsattest en een meetbrief aanwezig,
De Jama is recentelijk gekeurd op de werf van Caron te Zelzate.

17/09/2021
De waterlijn werd verdubbeld

Kenmerken:

Algemeen:
• Bouwjaar: 1906
• Aantal verdiepingen: 1
• Staat van het gebouw: Te renoveren
• Aantal gevels: 4

Energie:
• Type verwarming: Hout
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Nee

Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 150 m²
• Type keuken: Semi uitgerust
• Slaapkamers: 4
• Badkamers: 2
• WC: 2

Buitenkant:
• Buitenparkeerplaatsen: 1

Faciliteiten:
• Internet: Ja

Kenmerken

Vraagprijs
€ 230.000
Type
Huis
Bewoonbaar
150 m²
Bouwjaar
1906

Wat kost deze woning per maand?

Bereken je geschatte maandelijkse aflossing. De ingevulde rentevoet is een actuele richtwaarde — pas gerust aan naar jouw situatie.

€ --
geschatte maandlast · te lenen: -- · totaal terug te betalen: --

Dit is een indicatieve berekening en geen kredietaanbod. Een hypothecaire lening verbindt je en moet terugbetaald worden. Vraag steeds advies bij je bank of een erkende kredietmakelaar.

📈 Bekijk ook de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge (8000) — prijsevolutie en actueel aanbod.

Aanvullende details
Referentie
SKPUMZ2NCO3B
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
31 May 2026
€230.000 / Particulier

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com