Bochtlaan 34 - 3600 Genk - “Wonen in schoonheid”
Op een boogscheut van het centrum van Genk, aan de Bochtlaan bouwt SOM Project een prachtige residentie genaamd COCONN, een hoogwaardig afgewerkt en energiezuinig nieuwbouwproject met een gevarieerd aanbod van appartementen en exclusieve penthouses. De oplevering is voorzien voor einde 2027. Hier wonen-
De doordachte architectuur spreekt boekdelen en unieke elementen maken van Residentie Coconn een prachtige plaats om te wonen. De ligging is voortreffelijk, op wandelafstand van het stadscentrum.
Het ontwerp is van de hand van D&D architecten uit Hasselt en PCP architecten uit Genk. Zij tekenden een hedendaags en modern design met tijdloze klasse. En Coconn - De naam verwijst naar “cocoonen” - je terugtrekken binnenshuis om te ontspannen en het gezellig te maken. Je zou er voor minder warm van krijgen.
Het woonproject bestaat uit 60 wooneenheden( 1-2 en 3 slpk. Appartementen), een kantoorruimte, ondergrondse autostandplaatsen en kelderbergingen. De woonoppervlaktes variëren van 63.45m² tot 179.56m². Dus voor elk wat wils! Bovendien zijn de helft doorzonappartementen. S'morgens een lekker kopje koffie op het ene terras om s'avonds te aperitieven op het andere.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.