Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Oude Brusselseweg 107, 9050 Gentbrugge

Huis Te Koop in Gentbrugge
€ 545.000

Oude Brusselseweg 107 - 9050 Gentbrugge - Ligging. Deze statige half open bebouwing is gelegen aan de Oude Brusselseweg, een rustige straat te Gentbrugge. Deze woning is uitermate goed gelegen; zo hebt u in de directe omgeving verschillende parken en zijn er tal van winkels, scholen, warenhuizen. alles op wandel - en of fietsafstand. Centrum Gent bereik je in slechts 15 min. met de fiets maar ook met het openbaar vervoer geniet je een zeer vlotte verbinding. In de onmiddellijke nabijheid hebt u alle belangrijke invalswegen op die manier is deze locatie ook met de wagen uitermate goed bereikbaar.

Indeling. U komt de woning binnen via een royale inkomhal voorzien van een gastentoilet en ingemaakte kasten. De authentieke elementen zoals de trap, deuromlijstingen, originele parketten en het gebruikte marmer springt onmiddellijk in het oog. U gaat verder naar de zeer ruime woonkamer met authentieke parketvloeren, deze ruimte kan terug één gemaakt worden met het bureau en de veranda zodoende u dan ook de connectie met de gezellige stadskoer geniet. Op dit moment is er een afzonderlijke (kleine) keuken met eetkamer, daar de leefruimtes en slaapkamers dienst doen als praktijkruimtes. Er zijn 4 zeer ruime slaapkamers en een badkamer met bad en dubbele lavabo en toilet. Via het zolderluik komt in een prachtige zolderruimte waar heel veel mee te doen is. Het dak werd reeds volledig vernieuwd. Deze eigendom heeft een kelder, een garage met automatische poort en een ruime berging. Mits het doen van een paar ingrepen is dit een zeer ruime gezinswoning of ideaal om werken en wonen te combineren. De woning vraagt wat renovatiewerken; we helpen u graag op weg met enkele inspiratiebeelden. Deze beelden zijn puur illustratief en niet bindend; deze werken worden niet uitgevoerd. De vermelde prijs is een instelprijs.

Kenmerken

Vraagprijs
€ 545.000
Type
Huis

Wat kost deze woning per maand?

Bereken je geschatte maandelijkse aflossing. De ingevulde rentevoet is een actuele richtwaarde — pas gerust aan naar jouw situatie.

€ --
geschatte maandlast · te lenen: -- · totaal terug te betalen: --

Dit is een indicatieve berekening en geen kredietaanbod. Een hypothecaire lening verbindt je en moet terugbetaald worden. Vraag steeds advies bij je bank of een erkende kredietmakelaar.

📈 Bekijk ook de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge (9050) — prijsevolutie en actueel aanbod.

Aanvullende details
Referentie
8I9WO0E-9OQV
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
11 Jun 2026
€545.000 / Immo Da Vinci

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com