Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Zoutelaan 73, 8300 Knokke-Heist

Villa Te Koop in Knokke-Heist
116 m² wonen
131 m² perceel
2 slaapkamers
2 badkamers
€ 1.060.000

Zoutelaan 73 - 8300 Knokke-Heist - Stijlvol duplexappartement met zonnige terrassen en open zicht op de villa’s van het Zoute. Lichtrijk en perfect onderhouden duplexappartement, gelegen in een stijlvolle en karaktervolle residentie in Normandische stijl. Het appartement biedt een schitterend open uitzicht op de omliggende Zoute-villa’s en geniet van een uiterst centrale ligging op wandelafstand van zowel het winkelcentrum als de zee.

Indeling: Inkomhal met gastentoilet en vestiaire. Gezellige, lichtrijke leefruimte met open haard en ingemaakte kasten, waarvan één ingericht als bar. De woonkamer geeft uit op het ruime zonneterras aan de voorzijde, uitgerust met bergingen en een zonneluifel. Vanuit het salon geniet u van een prachtig panoramisch zicht.

Aparte bergingen, waarvan één voorzien voor wasmachine. Halfopen keuken met aangrenzende eethoek, uitgevend op het tweede terras achteraan voorzien van berging. Verdieping: Masterbedroom met ingemaakte kasten en en suite douchekamer. Tweede volwaardige slaapkamer eveneens met ingemaakte kasten.

Aparte badkamer. Privatieve kelder en gemeenschappelijke fietsenberging in de residentie. Mogelijkheid tot aankoop van een staanplaats en/of garagebox in het gebouw.

Kenmerken

Vraagprijs
€ 1.060.000
Type
Villa
Bewoonbaar
116 m²
Grond
131 m²
Bouwjaar
2000
Prijs/m²
€ 9.138
EPC
163 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
YHAC2C6RT1Z6
Makelaar Code
7508308
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Nee

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
06 May 2026
€1.060.000 / Immo Blue
Meld u hier GRATIS aan om de prijshistorie van het pand: Zoutelaan 73, 8300 Knokke-Heist te bekijken.
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Wat kost de aankoop?

Geschatte bijkomende kosten (registratierechten, notaris-ereloon en aktekosten) bovenop de aankoopprijs — Vlaanderen.

Aankoopprijs€ --
Registratierechten (2%)€ --
Notaris-ereloon (incl. 21% btw)€ --
Akte- & dossierkosten (raming)€ --
Geschat totaal€ --
Kosten bovenop de prijs€ --

Indicatieve raming (Vlaanderen, 2026). Het verlaagde tarief van 2% geldt enkel voor je enige eigen woning onder bepaalde voorwaarden. Werkelijke kosten variëren — vraag een exacte berekening aan je notaris.

Wat kost deze woning per maand?

Bereken je geschatte maandelijkse aflossing. De ingevulde rentevoet is een actuele richtwaarde — pas gerust aan naar jouw situatie.

€ --
geschatte maandlast · te lenen: -- · totaal terug te betalen: --

Dit is een indicatieve berekening en geen kredietaanbod. Een hypothecaire lening verbindt je en moet terugbetaald worden. Vraag steeds advies bij je bank of een erkende kredietmakelaar.

Ligging & buurt

Zoutelaan 73, 8300 Knokke-Heist

📈 Vastgoedprijzen in Knokke-Heist (8300)
Bekijk de gemiddelde prijzen, de prijsevolutie en het actuele aanbod in jouw stad of gemeente.
Bekijk alle vastgoedprijzen in Knokke-Heist →
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com
Terug naar resultaten