Kaai 22 bus 3 - 2850 Boom - Royaal appartement te huur aan de Kaai in Boom Indeling: - inkomhal - grote woonkamer op parketvloer - zuid-gericht terras met zicht op het water - ruim terras aan de achterzijde met ingebouwde kast - uitgeruste keuken Mezzanine: - slaapkamer 1 - badkamer
Locatie: Dit appartement te huur is gelegen op de derde verdieping te Boom, aan de oevers van de Rupel. Het centrum van Boom bevindt zich op wandelafstand alsook het recreatiedomein De Schorre. Via de A12 en E19 heeft u bovendien een vlotte verbinding met Antwerpen, Brussel en Mechelen. Bijzonderheden: - ruim appartement - terras met zicht op het water - parketvloer in woonkamer - lift in het gebouw
Bent u opzoek naar een royaal appartement aan de Kaai in Boom- Neem dan gerust contact op met één van onze collega's van Dewaele vastgoed.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.