Rekhof 14 - 8970 Poperinge - Dit kwalitatief afgewerkt en ruim appartement (121 m2 ) ligt op 50 meter van de Grote markt. Het gebouw met bouwjaar 2019 beschikt ook over een lift.
Het appartement situeert zich op de tweede verdieping van deze nieuwbouwresidentie "Rekhof". Aan de zijkant van het appartement is er een terras van 19,76 m2 met open zicht en zicht op het kasteel.
Op de tweede verdieping vinden we een ruime inkomhal met aansluitend de lichtrijke woonkamer en de open-plan keuken uitgerust met hedendaagse toestellen. Aansluitend met de keuken is er een ruime berging voorzien. Vanuit de keuken is er de toegang tot het ruime terras.
Vervolgens beschikt het appartement over een apart toilet, een uitgeruste badkamer en drie ruime slaapkamers.
Verder is er een ondergrondse autostandplaats voorzien die inbegrepen is in de huurprijs.
Troeven:
- autostaanplaats
- ruim en zonnig terras
- kwalitatief afgewerkt appartement
- op slechts 50 meter van de Grote markt
Zijn jullie op zoek naar een ruim en kwalitatief appartement Dan is dit zeker iets voor jullie!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.