Kaart
Vogelzangstraat 18, 2240 Zandhoven
Vogelzangstraat 18 - 2240 Zandhoven - Ter hoogte van het Albertkanaal in Massenhoven ligt dit prachtig afgewerkt nieuwbouw appartement.
Een mooi zuidgeoriënteerd terras met fenomenaal zicht op het water. Zowel vanuit de leefruimte als vanuit de slaapkamer heeft men toegang tot dit terras met uniek uitzicht.
Het appartement voelt als een lichtrijke loft aan. De open keuken, uitgerust met kwalitatieve toestellen, staat centraal in de ruimte. Net zoals het tv meubel dat hier op aansluit. De slaapkamer is afgescheiden van de leefruimte door onopvallende schuifdeuren. Hier wordt ook een ruime ingemaakte kleerkast voorzien.
De badkamer uitgerust met een regendouche en een wastafel met onderbouwkast. Naast de badkamer is er nog een apart toilet. Achter de keuken vinden we een berging terug met aansluiting voor wasmachine/droogkast.
Naast de inkom vinden we een apart toilet terug
Eerste bewoning van dit appartement.
Parkeerplaats en ruime berging zijn in de prijs inbegrepen.
Vaste kosten liggen op 60€/maand.
Het appartement is zeer hoogwaardig afgewerkt, volledig geschilderd en voorzien van led verlichting. Ook zijn er op maat gemaakte gordijnen aan alle ramen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.