Kaart
Stationslaan 97, 1980 Zemst
Stationslaan 97 - 1980 Zemst - Op zoek naar een ruim appartement met autostaanplaats in regio Zemst Zo gevonden. Dit appartement is gelegen op de tweede verdieping, in een gebouw met in totaal slechts vier appartementen. Aan de voorzijde van het appartement bevinden zich de woonkamer en de keuken. Aansluitend aan de keuken beschikt men over een berging, dewelke kan dienen als extra opbergruimte en/of voor het plaatsen van extra keukentoestellen. Meer naar de achterzijde heeft men de badkamer met douchecabine, apart toilet, en twee ruime slaapkamers. Bij dit appartement hoort bovendien een inpandige autostaanplaats, dewelke zich samen met een extra berging op het gelijkvloers bevindt. In deze ruime berging kan u de aansluiting voor wasmachine en droogkast terugvinden. Op de derde verdieping ligt nog een derde kamer, dewelke bereikbaar is via de gemeenschappelijke trappenhal.
Troeven Onmiddellijk beschikbaar Veel (opberg)ruimte Inpandige garage Gunstige ligging met een Mobiscore van 8/10 Gemeenschappelijke kost is inclusief verwarming
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.