Kaart
Verbrandendijk 92, 2070 Zwijndrecht
Verbrandendijk 92 - 2070 Zwijndrecht - Te huur voor korte termijn voor 950 €/maand alle kosten en service in de huurprijs, zeer gezellig comfortabel appartementje vlakbij tramhalte en gratis parkeren in de straat. Op minder dan 10 minuutjes bent u in hartje Antwerpen, dus u hebt de lusten maar niet de lasten van de grote stad. Dit totaal vernieuwd en luxueus appartementje is voorzien van gezellig meubilair en van alle keukenapparaten, kookgerief, handdoeken, beddengoed, enz. Wasservice zit ook in de huurprijs. Perfect voor alleenstaande of koppel. Verhuring is voor korte termijn (min. 1 maand, max. 6 maanden). Huurprijs bedraagt 950 €, alles inbegrepen (huur, water, elektriciteit, verwarming, internet, Netflix, wassen van beddengoed, verzekeringen, taksen). Tel. 0498/27.40.09
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zwijndrecht.