Singelstraat 5 - 2381 Weelde - Is een woning met karakter je ding Lucky you, want de charme spat eraf bij deze authentieke arbeiderswoning uit 1850. No worries: enkele jaren geleden werd ze vollédig voorzien van een update. Enkel de buitenmuren bleven staan, waardoor ze nu volledig voldoet aan de normen van een nieuwbouwwoning. Mét behoud van de gezellige features, zoals gezellige tegelvloertjes, charmante raamluikjes, houten balken, etc.
Indeling:
We stappen binnen via de gezellige inkomhal, wat meteen het hart van het huis is, en toegang geeft naar alle andere kamers. Links vooraan vinden we de ruime keuken, voorzien van een vaatwasser, koken op gas, afzuigkap, oven en spoelbak. Rechts is de woonkamer, die omgetoverd werd tot 1 grote kamer met fijn zicht op de fantastische tuin.
Aan de achterzijde van de inkomhal is de badkamer, met bad, meubel en toilet. Hier zijn ook de aansluitingen voor wassen en drogen.
Wanneer we naar boven gaan, komen we halverwege de trap een verborgen luikje tegen. Niet alleen erg charmant, maar ook handig als extra bergruimte. Boven zijn verder 2 grote slaapkamers.
Er is een (droge) kelder aanwezig.
Een handige troef is de verrassend ruime garage, die volledig doorloopt tot aan de achterzijde. Die komt uit bij dé voltreffer van deze woning: een supergezellige tuin! Ook hier komt de authentieke sfeer tot z’n recht en werden de charmante materialen behouden. Achteraan is nog een schuurtje.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.