Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Floristenstraat 79, 9050 Ledeberg

Huis Verhuurd in Ledeberg
65 m² wonen
1 slaapkamers
€650

Floristenstraat 79 - 9050 Ledeberg - Ruim gezellig appartement met veel lichtinval. Voorzien van een volledig ingerichte open keuken, met een zeer ruime leefruimte van 40m², één slaapkamer, badkamer en een berging.
De keuken is voorzien van een frigo, diepvries, vaatwas en een keramisch fornuis met oven.
De badkamer is voorzien van een douche, lavabo en een toilet. Er zijn aansluitingen voor een wasmachine. Verwarmen en aico (koelen) met warmtepomp.
Het gebouw heeft een passiefcertificaat en een 0 energiecertificaat met een ZEER LAGE energiefactuur.50 euro algemene onkosten.
Niet roker zijn is een must om in aanmerking te komen voor dit appartement. Het volledige gebouw is rookvrij.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 650
Type
Huis
Bewoonbaar
65 m²
Bouwjaar
2011
EPC
79 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
2386120200515003508
EPC Certificaat
20190704-0002175581-res-2
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te huur staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com