Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Leopold De Waelstraat 22, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
89 m² wonen
2 slaapkamers
2 badkamers
€499.000

Leopold De Waelstraat 22 - 2000 Antwerpen - Dit prachtig vernieuwde duplexappartement bevindt zich op een absolute toplocatie in het geliefde Antwerpen Zuid, pal aan het KMSKA. Gelegen in een prachtige royale straat, midden in de trendy buurt met tal van bars, restaurants en cultuur, combineert deze woonst rust met een levendige stadsomgeving. Het appartement is gelegen op de 3de en 4de verdieping van een kleinschalig gebouw met slechts 3 entiteiten, zonder syndicus en zonder gemeenschappelijke kosten. Er is geen lift, maar dat wordt ruimschoots gecompenseerd door de rust en privacy dankzij het feit dat er geen bovenburen zijn.

De duplex beschikt over 2 volwaardige slaapkamers, elk uitgerust met ingebouwde kasten en een eigen lavabomeubel. Via de tweede slaapkamer (via trapladder) bereik je een derde slaapkamer en wasplaats op de mezzanine, ideaal als extra slaapkamer, bureau of dressing. De badkamer met trendy inloopdouche en toilet is centraal gelegen en geeft toegang tot beide slaapkamers. Een authentieke trap vormt een stijlvolle scheiding tussen het woon- en slaapgedeelte.

De woonkamer en keuken werden optimaal benut en vormen samen een aangename leefruimte. De hyperuitgeruste keuken sluit perfect aan bij het hedendaagse karakter van het appartement. Het appartement werd volledig en kwalitatief vernieuwd, met oog voor comfort en duurzaamheid:

-Nieuwe tussenverdieping
-Nieuwe loodgieterij en elektriciteit
-Vloerverwarming in het volledige appartement
-Ventilatiesysteem type C+
- Geïsoleerd
- Nieuwe ramen met triplex hoogrendementsbeglazing
- Visgraat parketvloeren doorheen het hele appartement
- Maatmeubilair op diverse plaatsen
- Nieuwe gashaard
- Videofoon
- Gelijkvloers volledig afgewerkt in prachtige schildertechniek
- Dimbare verlichting

De bereikbaarheid is uitstekend: de op- en afrit van de autostrade liggen op slechts 2 minuten rijden, terwijl openbaar vervoer en fietsinfrastructuur vlakbij zijn. Je zit pal aan het Zuidpark.

Een unieke, instapklare duplex voor wie stijlvol wil wonen op een van de meest gegeerde locaties van Antwerpen, of als interessante investering. Overname nieuwe meubels kan optioneel in samenspraak.

EPC = 187 (B KLASSE)
Elektriciteitskeuring = conform
Blanco asbestatest

Kenmerken:

Algemeen:
• Aantal verdiepingen: 2
• Staat van het gebouw: Net gerenoveerd
• Aantal gevels: 2

Energie:
• Primair energieverbruik: 187 kWh/m²
• EPB/EPC-label: B
• Type verwarming: Gas
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Ja

Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 89 m²
• Type keuken: Hyper uitgerust
• Slaapkamers: 2
• Badkamers: 2
• Douchekamers: 1
• WC: 1

Faciliteiten:
• Internet: Ja

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 499.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
89 m²
Prijs/m²
€ 5.607
EPC
187 kWh/m² B
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 440
Referentie
9J2O9Q73WP77
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

03/05/2026€499.000 / Particulier
28/03/2026€499.000 / Particulier
18/01/2026€539.000 / Particulier
27/09/2024€2.500 / Walls Vastgoedmakelaars
20/09/2024€295.000 / Walls Vastgoedmakelaars

Ligging & buurt

Leopold De Waelstraat 22, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopold De Waelstraat 22, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten