Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Pastoriestraat 34, 3128 Baal

Appartement in Baal
2 slaapkamers
€279.000

Pastoriestraat 34 - 3128 Baal - Instapklaar en gunstig gelegen gelijkvloers appartement dat in 2010 werd gebouwd. Het appartement is gelegen op de eerste verdieping en heeft een oppervlakte van 115m2 .

Het appartement omvat bij het binnenkomen een zeer ruime living-/leefruimte (60m2 ), een volledig ingerichte keuken met een extra berging.

De hal biedt toegang tot 2 ruime slaapkamers en een badkamer met één lavabomeubel, een douche en een ligbad.

Buiten is het genieten op het privé terras van 25m2 . In de kelder is een extra bergruimte en een garagebox dewelke inclusief zijn in de vraagprijs.

E-peil: 89

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 279.000
Type
Appartement
EPC
15 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
0502320200925123926
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Geen overstromingsgebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
11 Dec 2020
€279.000 / C21 Sophimo

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com