Koolmijnlaan 516-2 - 3580 Beringen - Zeer goed onderhouden en ruim gelijkvloers appartement (128m²) met twee slaapkamers en zeer gunstig georiënteerd terras van maar liefst 30m²! Een mooi en open geheel waarin het heerlijk genieten is met bijzonder veel lichtinval in de woonruimtes. Centraal is de inkomhal met ruime berging en aparte gastentoilet alsook de doorgang naar zowel woongedeelte als slaapkamers en badkamer. Het ruime open woongeheel is een waar genot en uniek in zijn soort. De woonkamer metopen keuken grenst volledig aan het terras met grote raampartijen. Via de grote schuifraam is er directe toegang naar het terras van maar liefst 30m² en leuke tuin, waar vinden we dit nogVerder zijn ertwee slaapkamers en een badkamer met douche, bad en lavabo. Last but not least is er een vaste auto staanplaats inbegrepen en een garage! Kortom een veelzijdig appartement zeer centraal gelegen nabij verbindingswegen, scholen, winkels… .Wenst u meer info of een bezichtiging, contacteer ons op 011/85.15.15 en dan helpen wij u graag verder.
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Stedenbouwkundige vergunning uitgereikt
Verkavelingsvergunning
Woongebied
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Niet overstromingsgevoelig
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.