Collegestraat 9 - 3580 Beringen - Handelspand op een perceel van 9a50ca gelegen op een toplocatie in het centrum van Beringen. Op het gelijkvloers bevindt zich een handelsruimte van 100m², en een opslagruimte van 200m²,. Deze opslagruimte kan gebruikt worden voor verschillende doeleinden: opslagruimte en - of kantoorruimte.Op de eerste verdieping vinden we een duplex appartement (200m²,) met drie slaapkamers en een groot overdekt terras.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Collegestraat 9, 3580 Beringen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Collegestraat 9, 3580 Beringen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.
Marktcijfers in Beringen
Vergelijkbare panden te koop in Beringen
Recent verkocht in Beringen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop