Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Collegestraat 9, 3580 Beringen

Appartement in Beringen
3 slaapkamers
€349.000

Collegestraat 9 - 3580 Beringen - Handelspand op een perceel van 9a50ca gelegen op een toplocatie in het centrum van Beringen. Op het gelijkvloers bevindt zich een handelsruimte van 100m², en een opslagruimte van 200m²,. Deze opslagruimte kan gebruikt worden voor verschillende doeleinden: opslagruimte en - of kantoorruimte.Op de eerste verdieping vinden we een duplex appartement (200m²,) met drie slaapkamers en een groot overdekt terras.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 349.000
Type
Appartement
EPC
0 kWh/m² A+
Aanvullende details
Referentie
00VDM0-JOOHC
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

07/02/2008€349.000 / --

Ligging & buurt

Collegestraat 9, 3580 Beringen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Collegestraat 9, 3580 Beringen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten