Oude Steenweg 60 - 2530 Boechout - Licht duplex-appartement te Boechout Duplexappartement bij het centrum van Boechout. Het woongedeelte van het appartement bevindt zich op de 2 verdieping. De woonplaats geeft toegang tot het dakkterras op barikai.De keuken is volledig ingericht met kasten, koelkast, keramische kookplaat, oven, dampkap en spoeltafel.Aansluitend is een kleine berging met voorzieningen voor WM en DK.Via een draaitrap vanuit de living bereik je de open slaapkamer met aanluitend badkamer met ligbad, toilet en lavabo. Alle nutsleidingen zijn apart. EPC: 183 kWh -m.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 03/07/2012 |
Ligging & buurt
Oude Steenweg 60, 2530 Boechout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Boechout.