Kaart
Griffier Schobbenslaan 76 bus 2C/2D, 2140 Borgerhout
Griffier Schobbenslaan 76 bus 2C/2D - 2140 Borgerhout - Twee aangrenzende appartementen met elk 2 slaapkamers en een autostaanplaats
Ligging: Ontdek deze twee appartementen op de Griffier Schobbenslaan 76, vlakbij het Rivierenhof, grote invalswegen en openbaar vervoer naar de stad.
Beschrijving: Deze appartementen bevinden zich op de tweede verdieping van het gebouw. Beide appartementen beschikken over een zonovergoten, ruime woonkamer. Waar appartement 2C is voorzien van een zeer ruime, mooie keuken, heeft appartement 2D een grotere badkamer. Elk appartement beschikt over twee slaapkamers en een terras. Appartement 2C heeft verder ook nog een bureauruimte en appartement 2D is nog voorzien van een extra ruimte met een sauna.
Tenslotte bevindt er zich ondergronds voor elk appartement ook nog een ondergrondse autostaanplaats, dewelke reeds inbegrepen zijn in de prijs.
De appartementen kunnen zowel samen als apart aangekocht worden.
Bijzonderheden:
- EPC B: 139 kWh/m²(jaar)
- Asbestvrij
- Totaal bewoonbare oppervlakte: 274m² cfr. EPC
- Inclusief ondergrondse autostaanplaatsen
P-score: D
G-score: C
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 26/05/2026 |
Ligging & buurt
Griffier Schobbenslaan 76 bus 2C/2D, 2140 Borgerhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.