Brugstraat 2 - 3960 Bree - ACHTER DE HAAG is een vooruitstrevend project op verschillende vlakken. Met de vorm van het ontwerp kleuren we graag buiten de traditionele lijntjes.
De ronde vormen stralen energie en kracht uit. Deze glooiende gebouwvormen refereren naar de natuurlijke en beweeglijke omgeving. Doordat de ronde vorm zich steeds herhaalt, straalt het project groei, creativiteit en ontwikkeling uit.
Het project bestaat uit 16 appartementen die verdeeld zijn over 5 bovengrondse bouwlagen en 1 ondergrondse parking. Je ervaart de appartementen als één geheel door de herhaling van materialen en vormen. De terrassen accentueren de afscheiding tussen elk appartement.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bree.