Zeedijk 701 - 8300 Knokke-Heist - Appartement van 100m², met mooi frontaal zeezicht, gelegen tussen het Lichttoren- en het Albertplein op de Zeedijk in Het Zoute. Bestaande uit: hal met vestiaire, ruime woonkamer met frontaal zeezicht, half-open keuken, 2 slaapkamers, 1 badkamer en 1 douchekamer, berging, kelder. Mogelijkheid tot aankoop van een garage aan &euro, 50.000 in een nabijgelegen residentie.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Zeedijk 701, 8300 Knokke-Heist
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.