Andreas Alenusstraat 28-bus-1-01 - 3511 Kuringen - Prachtig nieuwbouw-appartement!!!
Instapklaar nieuwbouw-appartement, ingebruikgenomen in januari 2016. Ruime living met veel lichtinval, 2 slaapkamers aparte berging, badkamer met douche (geen bad) aparte wc, keuken uitgerust met inbouw-koelkast, oven én combi oven-microgolf, inductiekookplaat. 2 terassen: één van 2m x 3m en één van 2m x 1,5m. Autostaanplaats extra berging van 2m x 3m in de kelder: inbegrepen in de prijs! Er is een lift in het gebouw. Extra, gemeenschappelijke autostaanplaatsen voor het gebouw. Appartement wordt verkocht onder BTW-stelsel. GEEN IMMO AUB!!!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kuringen.