Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Leo Jansenplein 3, 3971 Leopoldsburg

Appartement in Leopoldsburg
105 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€315.000

Leo Jansenplein 3 - 3971 Leopoldsburg - Op een rustige en aangename locatie aan de Sint-Blasiuskerk bevindt zich dit modern en volledig instapklaar gelijkvloers appartement, waar licht, comfort en praktische luxe centraal staan. Dankzij de grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde geniet de woning de hele dag van een bijzonder mooie lichtinval. Met een eigen private voordeur aan het Leo Jansenplein en een gezellig privétuintje met terras voelt dit appartement bovendien meer aan als een volwaardige woning dan als een klassiek appartement. De indeling omvat een ruime leefruimte, een volledig uitgeruste keuken met kwalitatieve Smeg-toestellen en twee slaapkamers waarvan een stijlvolle master bedroom met op maat gemaakte dressing.

Het appartement werd recent volledig herschilderd, waardoor u zonder zorgen onmiddellijk kan verhuizen. Ook technisch is dit appartement volledig mee met zijn tijd. De woning voldoet aan de energiezuinige E51-norm voor nieuwbouwwoningen en beschikt over vloerverwarming, regenwaterrecuperatie voor het toilet, een volledig geïntegreerd Verisure-alarmsysteem en slimme Philips Hue-verlichting die eenvoudig via smartphone kan worden bediend. In de aankoopprijs zijn bovendien een ondergrondse autostaanplaats en private berging inbegrepen.

Ook een afgesloten fietsenstalling is voorzien. Bezoek enkel op afspraak.

Kenmerken:

Algemeen:
• Bouwjaar: 2020
• Aantal verdiepingen: 1
• Staat van het gebouw: Uitstekende staat
• Aantal gevels: 2

Energie:
• EPB/EPC-label: A
• Type verwarming: Gas
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Ja

Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 105 m²
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 2
• Badkamers: 1
• WC: 1
• Wasplaats: Ja

Buitenkant:
• Oppervlakte tuin: 35 m²
• Oppervlakte terras: 23 m²
• Overdekte parkeerplaatsen: 1

Faciliteiten:
• Lift: Ja
• Beveiligde toegang/alarm: Ja
• Internet: Ja

Stedenbouw:
• Bouwvergunning: Ja
• Verkavelingsvergunning: Ja
• Voorkooprecht: Nee

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 315.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
105 m²
Bouwjaar
2020
Prijs/m²
€ 3.000
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 849
Referentie
K0TS8HRBPCIL
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

14/06/2026€315.000 / Particulier

Ligging & buurt

Leo Jansenplein 3, 3971 Leopoldsburg

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leo Jansenplein 3, 3971 Leopoldsburg Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leopoldsburg.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten