Zandloperstraat 121 - 9030 Mariakerke - Mariakerke - Zandloperstraat - Op zoek naar mooi en totaal gerenoveerde 2-3 slaapkamer appartementen in Mariakerke vlak naast de Bourgoyen Dan is dit pand iets voor u.
De belangrijkste troeven:
Zo zien de appartementen eruit:
Zeer mooi en kwalitatief gerenoveerde appartementen in totaal 8 stuks. Hierbij zijn er 2 type appartementen:
Op het gelijkvloers zijn er 4 compactere 2 slaapkamer appartementen met telkens 2 ruime slaapkamers, ruime douche met lavabomeubel en afzonderlijk toilet daarnaast is er de leefruimte met open keuken (met alle comfort voorzien ). Tenslotte heeft elk appartement een eigen terras en eigen afgesloten tuin.
Op de eerste verdieping zijn er 4 zeer ruime 3 slaapkamer appartementen met een open keuken met eiland en aansluitend de leefruimte en terras, afzonderlijk toilet, badkamer met bad, douche, dubbele lavabomeubel. 3 zeer ruime slaapkamers. Daarnaast heeft elk appartement ook toegang tot hun eigen privé tuintje.
(foto's die getoond zijn van het appartement op de eerste verdieping links)
Belangrijk:
Verkoop onder registratie stelsel (Geen BTW)
Prijzen: 298.000 euro - 365.000 euro
Aandeel basisakte/opmetingen 500 euro btw.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.