Kaart
Leemputten 7, 9255 Buggenhout
Leemputten 7 - 9255 Buggenhout - Deze instap-klare woning is gelegen in een zeer rustige straat in het landelijke Buggenhout kort bij het centrum,nabij 2 warenhuizen, op 1 km van het bos, 800 m van Station en 70 m van bushalte. Dit pand biedt u:inkomhal,living,keuken,kleine berging,toilet,badkamer,veranda,berging aan de tuin,een grote garage en kleine onderhoudsvriendelijke stadstuin. Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers. Er is ook nog een ruime geï,soleerde zolder die dienst doet als opslagruimte. Alle ramen zijn voorzien van dubbele beglazing. Verwarming is met mini centrale verwarming en extra Kachel op mazout.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Leemputten 7, 9255 Buggenhout
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Buggenhout.
Marktcijfers in Buggenhout
Recent verkocht in Buggenhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop