Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Jozef De Veusterstraat 150, 2650 Edegem

Garage in Edegem
242 m² perceel
2 slaapkamers
1 badkamers
€559.000

Jozef De Veusterstraat 150 - 2650 Edegem - Deze halfopen bebouwing, gelegen in de gegeerde wijk Elsdonk te Edegem, biedt u een unieke combinatie van rust, comfort en bereikbaarheid. De woning bevindt zich in een rustige, residentiële straat en geniet van een aangename, groene omgeving. Bij het betreden van de woning komt u binnen in de inkomhal met vestiaire en toegang tot het aparte gastentoilet met handenwasser. Daarnaast is er een droge kelder, ideaal als bergruimte en ingericht voor wasmachine, droogkast en diepvries.

Het gelijkvloers omvat een lichtrijke leefruimte met zithoek en eetplaats, allen afgewerkt met massief eiken parket, die perfect aansluit op de open keuken. Dankzij de grote raampartijen (allemaal vernieuwd in 2024 - HR glas) geniet u hier van een overvloed aan natuurlijk licht en een aangenaam zicht op de voor- en achtertuin (Zuid-West). Op de eerste verdieping bevinden zich 2 ruime slaapkamers (15 m² & 13 m²), een aparte bureauruimte en een badkamer uitgerust met een ligbad, dubbele lavabo en toilet. Zowel de slaapkamers, het bureau als de gang zijn net als beneden afgewerkt met massief vol eiken parket, wat een warme en tijdloze sfeer uitstraalt.

Daarnaast beschikt de woning nog over een zolder die extra opslagmogelijkheden biedt. De lange oprit en zeer ruime garage zorgen bovendien voor voldoende parkeergelegenheid en extra opbergruimte. Buiten geniet u van een aangename ZW-georiënteerde tuin met zicht op groen, waardoor u ’s middags en ’s avonds volop van de zon kan genieten. Het is er heerlijk vertoeven in alle privacy, een perfecte plek om te ontspannen of gezellige momenten te delen met familie en vrienden.

Kenmerken:

Algemeen:
• Bouwjaar: 1964
• Staat van het gebouw: Goed
• Aantal gevels: 3

Energie:
• Primair energieverbruik: 281 kWh/m²
• EPB/EPC-label: C
• Type verwarming: Gas
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Ja

Interieur:
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 2
• Badkamers: 1
• WC: 2

Buitenkant:
• Oppervlakte van het perceel: 242 m²
• Oppervlakte tuin: 90 m²
• Buitenparkeerplaatsen: 2
• Overdekte parkeerplaatsen: 1

Stedenbouw:
• Voorkooprecht: Nee

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 559.000
Type
Garage
Grond
242 m²
Bouwjaar
1964
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 751
Referentie
4ND450QBLZ-U
EPC Certificaat
20260407-0003842556-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

25/05/2026€559.000 / Particulier

Ligging & buurt

Jozef De Veusterstraat 150, 2650 Edegem

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Edegem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten