Kouterstraat 5 - 9130 Kieldrecht - Prachtige multifunctionele woning inclusief deze dubbele garage berging erachter (aan overkant van de straat)
Deze voormalige dokterswoning bevindt zich op een zeer goede locatie in Kieldrecht, een heel aantrekkelijk dorp met ruime ontspanningsmogelijkheden en met veel groen. Een ideale plaats om te wonen en te werken, vlakbij scholen, winkels en het openbaar vervoer. Op het gelijkvloers hebben we vooraan een voormalige praktijkruimte, een ruim bureel, een wachtruimte en een apart toilet. Deze ruimtes zijn toegankelijk zonder het privé gedeelte te moeten betreden. Ideaal voor een vrij beroep maar uiteraard ook perfecte ruimtes om gewoon van thuis uit te werken of om hobby’s uit te oefenen. In het (instapklare) woongedeelte kijkt de keuken en de gezellige leefruimte uit op de prachtig aangelegde tuin, de binnentuin is namelijk een uniek surplus. De opbergmogelijkheden in de kelders (zowel binnen als buiten) zijn een extra bonus. Op de verdiepingen hebben we vier ingerichte slaapkamers (mogelijkheid om vijf slaapkamers in totaal te creëren), twee badkamers, een praktische wasplaats en als kers op de taart, een bergzolder. De mogelijkheden naar een garage (aan de overkant van de straat) zijn apart bespreekbaar. Dit pand is dus méér dan het bezoeken waard, (dubbele garageboxen worden niet afzonderlijk verkocht) gelieve ons te contacteren op het nummer 03 775 41 88 of via Guy@vastgoed-Smet.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.