Kaart
Spelemanstraat 28, 8301 Knokke-Heist
Spelemanstraat 28 - 8301 Knokke-Heist - Deze unieke woning is gelegen in de nieuwbouwverkaveling -Tegelrie- te Ramskapelle.Wat deze woning zo bijzonder maakt is dat ze gelegen is op een bijzonder ruim en goed georinteerd perceel. Ook de woning zelf heeft een oppervlakte van 270m, wat vrij groot is.De pastorie bouwstijl en de luxueuze afwerking geven de woning een bijzondere uitstraling.Indeling: Beneden: inkom, open ingerichte keuken met eettafel, berging, wc, woonkamer met eethoek en zithoek. Grote tuin, met aangelegd terras.Ruime dubbele garage.Boven: 4 slaapkamers, 1 douchekamer, 1 badkamer.Zolder: 55m, niet afgewerkt.Nieuwbouw
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Spelemanstraat 28, 8301 Knokke-Heist
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 19/05/2012 |
Ligging & buurt
Spelemanstraat 28, 8301 Knokke-Heist
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.
Marktcijfers in Knokke-Heist
Vergelijkbare panden te koop in Knokke-Heist
Recent verkocht in Knokke-Heist
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop