Avenue de la Gare 57 - 6840 Neufchâteau - HUIS TE KOOP NEUFCHÂ,TEAU - AVENUE DE LA GARE 57
AlphaNeufchâ,teau. Groot huis op te renoveren met een groot potentieel voor ontwikkeling. Rustige buurt, de bereikbaarheid van voorzieningen.Statig herenhuis heeft behouden de authenticiteit van de architectuur, met prachtige zalen met hoge plafonds, stenen begane grond en oude schouw.De begane grond bestaat uit 4 ruime kamers om te zetten en twee toiletten. Op de eerste verdieping zijn vier slaapkamers en een badkamer, terwijl de tweede verdieping verwelkomt twee delen onder dak en een grote zolder.
Een terrein van ongeveer 1100m², met tuin op dit moment onbebouwd, maar is geschikt voor actie is nu een groene omgeving dicht bij de achterzijde van het pand.
Een auto garage aan het gebouw met grote schuur te renoveren.
Uitrusting: kelder, pvc ramen met dubbele beglazing, rolluiken, centrale verwarming olie te heroverwegen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.