Patrijzenlaan 1 - 9250 Waasmunster - Ben je op zoek naar een prachtige woning dat ontwerpen is door gerenommeerd Jo Crepain nabij het centrum van Waasmunster Gevonden!
De 4 ruime slaapkamers, de grote garage en de fantastische tuin zijn slechts enkele van de vele troeven die deze woning te bieden heeft.
Indeling:
Kelder: er is een droge kelder aanwezig die nu wordt ingedeeld als wijnkelder.
GLV: De woning kan via 2 verschillende voordeuren betreden worden waardoor er een mogelijkheid is om apart de mogelijke praktijkruimte te betreden. De inkomhal geeft enerzijds toegang tot de kelder en anderzijds is er toegang tot de ruime keuken (14m²) voorzien van een oven, kookplaat, vaatwasser en vele ingemaakte kasten. Aaneensluitend is er een riante leefruimte (37m²) voorzien van vele raampartijen waardoor er veel natuurlijk licht binnenkomt.
Verder vinden we enerzijds aan de linkerkant van de traphal een tuinkamer (33m²) met veel licht inval en prachtig zicht op de tuin. Daarnaast hebben we vanuit de tuinkamer toegang tot een wasplaats (4m²) en toilet (2m²) en ruime garage (22m²) voorzien van een automatische poort.
1ste V: via de nachthal (4m²) kom je in de 4 slaapkamers (37-26-20-8m²).
2de V: er is een ruime zolderruimte (65m²) waar er veel mogelijkheden zijn.
Is dit de woning waar je al zolang naar op zoek bent Neem dan snel contact op met ons kantoor voor een vrijblijvend bezoek
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.