Platanendreef 2 - 8790 Waregem - Mooie recente woning op 249m bestaande uit: inkomhal, wc, ruime living, ingerichte keuken, garage, tuin met groot terras, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, douche & wc, 3 slaapkamers en gesoleerde zolder. Deze woning werd gebouwd door Groep Huyzentruyt en is van 2009. Er is centrale verwarming met aardgas. Het enigste dat nog dient te gebeuren in deze woning zijn de schilderwerken binnenin. Voor de rest is deze woning instapklaar.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Platanendreef 2, 8790 Waregem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Platanendreef 2, 8790 Waregem
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Waregem.
Marktcijfers in Waregem
Vergelijkbare panden te koop in Waregem
Recent verkocht in Waregem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop