Kaart
P. Vertongenstraat - Rue P. Vertongen 99, 1780 Wemmel
P. Vertongenstraat - Rue P. Vertongen 99 - 1780 Wemmel - Te renoveren ééngezinswoning in het centrum van Wemmel Bezoekaanvragen uitsluitend online via www.immo-wemmel.be De garage (1 wagen) van deze ruime woning is toegankelijk via de inkom. Deze geeft tevens uit op de living met keuken en veranda. Een leuke zonnig georiënteerde tuin is aanwezig. Er is op het niveau van het gelijkvloers eveneens een toilet voorzien en de toegang tot de kelders.
Op het eerste verdiep vinden we een nachthal terug die uitgeeft op de badkamer (wc, ligbad enkele wastafel), een eerste slaapkamer en een zeer ruime slaapkamer die makkelijk op te splitsen is tot 2 slaapkamers. Er is op dit niveau ook een keuken voorzien maar deze ruimte kan perfect omgevormd worden tot douchekamer. Dit niveau heeft een terras.
Op het tweede verdiep is er een nachthal, 2 slaapkamers en een ruimte die kan worden afgewerkt tot dressing of bureau. Er zijn dus meer dan genoeg mogelijkheden voor deze woning.
EPC: E (renovatieverplichting)
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 20/03/2024 | |
| 15/11/2023 |
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Wemmel.