Rue Laguesse - Rue du Montenegro - 4430 Ans - Bedrijvenpark van 1,5 hectare met een uitstekende zichtbaarheid vanaf de snelweg A602 (knooppunt Loncin - centrum Luik) en een uitstekende bereikbaarheid.
Gebouwen op maat te realiseren volgens uw behoeften te koop.
In eerste instantie wil de ontwikkelaar gebouwen verkopen vanaf 2.000 m². Later zal het mogelijk zijn om documentatie te ontvangen over de KMO-zone die in het park zal worden opgenomen.
Terrein in een gemengde economische zone.
De lokale autoriteiten willen geen logistiek op deze site.
Autodealers, speciaalzaken en productieve activiteiten zijn welkom.
De autoriteiten die verantwoordelijk zijn voor het afleveren van de vergunningen zijn de lokale stedenbouwkundige autoriteiten en het Waals Gewest, aangezien het om een SAR (te herontwikkelen terrein) gaat.
Bodem: de vervuiling overschrijdt niet de interventiedrempelwaarden voor industriële activiteiten.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Ligging & buurt
Rue Laguesse - Rue du Montenegro, 4430 Ans
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ans.
Marktcijfers in Ans
Recent verkocht in Ans
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop