Konijnenpad 4 - 2275 Gierle - Een of op te frissen weekendwoning in de onmiddellijke omgeving van de Lilse Bergen. Dit perceel heeft een oppervlakte van 1.115m en heeft een tuin gericht naar het westen. Men heeft de mogelijkheid om op dit perceel een open bebouwing te bouwen met een maximale oppervlakte van 80m, waardoor men de bestaande woning kan uitbreiden. De verkaveling werd reeds aangevraagd en rechts onderaan deze webpagina vindt u de voorschriften en het grondplan (conform de aanvraag). Elektriciteit- en watervoorzieningen zijn te vinden in de straat. De rustige en groene omgeving is uniek.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Konijnenpad 4, 2275 Gierle
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 08/09/2011 |
Ligging & buurt
Konijnenpad 4, 2275 Gierle
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gierle.
Marktcijfers in Gierle
Vergelijkbare panden te koop in Gierle
Recent verkocht in Gierle
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop