Begijnhofstraat - 3350 Linter - In het rustige Melkwezer verkoop ik een mooie bouwgrond met achterliggende opslagplaats. De bouwplaats is 13,7 meter breed en 113m diep, achterliggend is een grote opslagplaats met afmetingen: 16m op 58m
Ideaal voor personen met een bijberoep of personen die graag een grote opslagplaats hebben.
Volgens de verkavelingsvoorschriften mag er een 3-gevel woning met een bouwdiepte van 17m op het gelijkvloers, maximaal 12m diepte op het eerste verdiep gebouwd worden.
Rustig, maar toch in het centrum met vlakbij een school, bushalte, cafe en verschillende wandel en fietspaden.
Voor meer informatie neem gerust met mij contact op!
Gedetailleerde plannen en bouwvoorschriften zijn in mijn bezit en kunnen u gemakkelijk bezorgd worden.
Geen IMMO
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.