Hoogland 86 - 3118 Werchter - Ruime woning in ruwbouw op een groot perceel grond van ± 17a 90ca met een zuidelijke oriëntatie. De woning werd ontmanteld en kan vanuit ruwbouw terug worden ingericht en verbouwd. Gevelbreedte : ± 17,36m. EPC-score : 1.381. Vg, Wg/Lwag/Ng, Gmo, Vkr. Een klein deel van de grond achteraan ligt in een effectief overstromingsgevoelig gebied. Er werd een bouwvergunning bekomen in 2017 voor het verbouwen van de woning en het bijbouwen van een achterbouw.
AFMETINGEN :
Zie indelingsplan bij de downloads rechts.
DIVERSEN :
Een groot deel van de ramen en deuren werden reeds verwijderd, behalve de voordeur en een paar houten ramen met enkele beglazing.
STEDENBOUWKUNDIG :
Stedenbouwkundige vergunning : ja (voor 1962)
Stedenbouwkundige bestemming : eerste 50m in een woongebied, het overige in een landschappelijk waardevol agrarisch gebied en een klein deel achteraan in een natuurgebied.
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd.
Voorkooprecht : ja (de Vlaamse Waterweg nv)
Verkavelingsvergunning : nee (nvt)
Er loopt een uitweg achteraan over het perceel voor de volledige breedte. Hiervan ligt er 2 meter op het perceel en 2 meter op het perceel van de achterbuur. Een klein deel van de grond achteraan ligt in een effectief overstromingsgevoelig gebied.
Er werd een bouwvergunning bekomen in 2017 voor de verbouwing en uitbreiding van de bestaande woning maar deze werd tot op heden niet uitgevoerd.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Ligging & buurt
Hoogland 86, 3118 Werchter
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Werchter.
Marktcijfers in Werchter
Recent verkocht in Werchter
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop