Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Doorniksesteenweg 402, 8583 Bossuit

Handelspand in Bossuit
880 m² wonen
2425 m² perceel
€330.000

Doorniksesteenweg 402 - 8583 Bossuit - in de dorpskern van Bossuit ligt het oude Pompgebouw, langs toeristische fiets- en wandellussen. Nadat het gebouw zijn functie als pompgebouw in 1970 verloor, werd het mooie pand gerestaureerd en gerenoveerd (jaren 1990-1995). Het deed een tijdlang dienst als toeristische informatiecentrum voor de Leie-Scheldestreek en aansluitende cafetaria.
De pand is momenteel eigen van de gemeente Avelgem, die nu op zoek gaat naar koper die er nieuwe invulling wil aan geven. Zowel wonen, handel, diensten, horeca of ambacht behoren tot de vele mogelijkheden.
Interesse Een bezoek kan op afspraak. Meer details lees je op https://www.avelgem.be/pompgebouw - of bel naar 056 65 30 30 - contactpersoon Wim.Monteyne@avelgem.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 330.000
Type
Handelspand
Bewoonbaar
880 m²
Grond
2425 m²
Bouwjaar
1890
Aanvullende details
Referentie
8023820210207181950
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
07 Feb 2021
€330.000 / --

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com