Raapstraat 6 - 2000 Antwerpen - Deze unieke loft bevindt zich in het Suykerhuis, een voormalige suikerfabriek in het historische centrum van Antwerpen. Het karaktervolle pand is zeer centraal gelegen vlakbij winkels, openbaar vervoer en heel wat terrasjes. Eenmaal je via de grote houten toegangspoort het privé complex van 8 luxe appartementen binnen stapt kom je in een oase van rust. Deze loft situeert zich aan het binnenplein van het pand.
Door de hoge plafonds krijg je een zeer ruimtelijk gevoel in de woonkamer, aansluitend vind je een nieuwe open keuken. Via een trapje in de living kom je in slaapruimte terecht. Een pareltje in een oase van rust te midden van het historische centrum.
Kenmerken:
Algemeen:
• Staat van het gebouw: Uitstekende staat
Energie:
• EPB/EPC-label: C
• Type verwarming: Gas
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Ja
Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 140 m²
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 1
• Badkamers: 1
• WC: 1
• Wasplaats: Ja
Buitenkant:
• Oppervlakte terras: 10 m²
Faciliteiten:
• Lift: Ja
• Parlofoon: Ja
Stedenbouw:
• Bouwvergunning: Ja
• Verkavelingsvergunning: Ja
• Voorkooprecht: Nee
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.