Lendedreef 6 - 8570 Anzegem - Deze halfopen woning met 3 ruime slaapkamers biedt heel wat potentieel voor wie op zoek is naar ruimte en rust! Een volgende troef is de interessante ligging in centrum Vichte, met de school, het zwembad, de handelszaken en interessante invalswegen in de nabije omgeving. Met een beperkte renovatie is dit een topper met veel potentieel!
INDELING:
Gelijkvloers
Inkomhal - lichtrijke leefruimte in parket met pelletkachel - ruime keuken - badkamer (lavabo, toilet, ligbad/douche) - veranda - kelder - aparte garage met ruime oprit - gezellige stadstuin
Eerste verdieping
Slaapkamer 1 - slaapkamer 2 - slaapkamer 3 - zolder met vaste trap (mogelijkheid: extra kamer)
TROEVEN:
- ligging
- beperkte renovatie
- CV aanwezig
- onderhoudsvriendelijke tuin
- grote ruimtes
- EK conform
Deze kloeke halfopen woning is een buitenkans voor wie op zoek is naar een pand met ruimte en potentieel. Aarzel niet en plan vandaag nog uw bezoek aan deze unieke woning!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lendedreef 6, 8570 Anzegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 17/07/2024 | |
| 12/05/2024 | |
| 03/03/2024 | |
| 24/12/2023 |
Ligging & buurt
Lendedreef 6, 8570 Anzegem
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Anzegem.
Marktcijfers in Anzegem
Vergelijkbare panden te koop in Anzegem
Recent verkocht in Anzegem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop