Kaart
De Daries 60, 2370 Arendonk
De Daries 60 - 2370 Arendonk - Ruim ingedeelde te renoveren woning met vier slaapkamers, gelegen op een perceel van 385m² nabij het centrum.
IN OPTIE! Bij het betreden kenmerkt de charmante inkomhal onmiddellijk het authentieke karakter van deze woning. Vervolgens komen we in de L-vormige woonkamer met aansluiting naar de keuken, veranda met achterinkom en apart toilet. Vanuit de centrale gang heeft men verder nog toegang tot de ruime kelder en de inpandige garage.
Op de verdieping treffen we de vier slaapkamers en badkamer met ligbad, wastafel en toilet, en via een vaste trap bereikt men de ruime en reeds geïsoleerde zolder, dewelke zich leent tot het creëren van bijkomende kamers.
Vanuit de veranda komt men op het ruime terras met aangrenzend de omheinde tuin en aan de voorzijde van de van de woning is er ruimschoots parkeergelegenheid voor drie wagens.
Specificaties:
- Centrale verwarming op aardgas
- EPC: D-label / 321 kWh/(m² jaar)
- Schrijnwerk: hout elektrische rolluiken
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.