Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Steenberg 16, 3460 Bekkevoort

Huis in Bekkevoort
145 m² wonen
2 slaapkamers
€279.000

Steenberg 16 - 3460 Bekkevoort - Dit modern ingerichte duplex-appartement bevindt zich in het centrum van Bekkevoort, maar toch rustig gelegen vlak achter de Staatsbaan. In de directe omgeving zijn alle winkels te vinden (grote baan richting Diest: Carrefour, Colruyt, Aldi, ...) en de oprit E314 Leuven-Lummen bevindt zich op nog geen 5min. De E313 Antwerpen-Hasselt is ook vlot bereikbaar. Het appartement bevindt zich in een gerenoveerde/verbouwde woning waar 3 appartementen van gemaakt zijn. Dit appartement is geen nummer in de blok, maar geeft u een zeer huislijk gevoel vanwege het beperkt aantal mede-bewoners. Naast de goede ligging is dit meteen één van de grootste troeven van het appartement.

De indeling is als volgt:Gelijkvloers: gemeenschappelijke inkomhal, ruime garage, staanplaats en bergruimte in de hal Verdieping 1: inkomhal van het appartement, open leefruimte met keuken, eetplaats en aansluiting naar het overdekte terras en apart toilet Verdieping 2: nachthal, badkamer, 2 slaapkamers en berging/wasplaats Zolder: ruime bergzolder
Een volledige beschrijving van de ruimtes en de plannen (appartement aangeduid met letter 'D') vindt u op onze ERA website.

Wenst u meer informatie of een bezichtiging, contacteer dan vastgoedkantoor ERA De Piramide te Diest via 013/31.14.00 of depiramide@era.be!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 279.000
Type
Huis
Bewoonbaar
145 m²
Bouwjaar
2016
EPC
123 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
2170020210918165807
Makelaar Code
1014985
EPC Certificaat
24008-G-2009_4053/EP00148/W874/D01/SD002
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Onroerend goed, niet gelegen in een overstromingsgebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
18 Sep 2021
€279.000 / ERA De Piramide

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te koop staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com