Kroonstraat 42-6 - 3580 Beringen - Bij ImmoFusion 7/7 “open huis” : klik op onze 3D-TOUR.
Ervaar vastgoed alsof je er zelf doorloopt!
Dit mooie appartement ligt in een kleine residentie op de 1ste verdieping. Handig is dat er een lift aanwezig is. Veel ramen wat voor meer gezelligheid en lichtinval zorgt. U woont hier heel centraal Korspel, Koersel, Beverlo als Leopoldsburg zijn maar op enkelen minuten rijden verwijdert. Er zijn 2 slaapkamers, zonnig terras met mooi uitzicht, en een ondergrondse garage met aparte berging.
Er is een lift aanwezig! Als we naar het appartement zelf kijken, zien we een praktische klassieke indeling zoals het hoort. Je hebt een inkomhal met kleine dressinghoek, vooraan de nachthal richting slaapkamers, badkamer en apart toilet, en achteraan de zonnige woonkamer met keuken. Er zijn 2 slaapkamers, 1 master bedroom en 1 kinderkamer. Ook de badkamer is mooi in orde, en prima afgewerkt met betegeling van onder tot boven. Handig is dat er zowel een ligbad is als een douche. Samen romantisch de badkamer delen, het kan hier dus! De woonkamer is een prettige verrassing. Mooi groot in L-vorm met de open keuken. Het grote raampartij zorgt voor veel zon en lichtinval. De keuken is volledig ingericht en voorzien van de nodige inbouwtoestellen. Handig is zeker ook de bergruimte die in verbinding met de keuken staat. En dan trekken we natuurlijk naar uw nieuwe buitenruimte, een prachtig zonrijk gericht terras. Laat hier de drukke wereld maar aan je voorbijgaan en geniet van de eenvoudige dingen des levens!
Vanuit uw nieuwe woonplaats heb je een goede verbinding. Vlakbij is er een bushalte om al deze windrichtingen uit te gaan. De E314 kan je naargelang uw bestemming zowel bereiken via Beringen of Zolder. In het centrum van Korspel heb je de meest nabije basisschool op nauwelijks 100m. En verder ook oppassen met gezond eten want op amper 200meter ligt een lekkere frituur. Dat kan u natuurlijk goedmaken met wandelen en fietsen in de mooie natuur rondom. Wij kijken ernaar uit om dit alles aan jou en je gezinnetje te laten zien!
Het appartement is al jaren verhuurd dus van een stabiel huurinkomsten kan je gegarandeerd zijn!
Contacteer ons voor een vrijblijvend bezoekje ter plaatse om alle mogelijkheden te ontdekken!
Pluspunten:
- gunstig EPC van 137Kwh
- 2 slaapkamers
- Lift
- Ondergrondse garage Berging
- Prachtig zongericht terras
- Woonkamer met veel lichtinval
- Open keuken
- Berging aan de keuken
- Badkamer met ligbad en aparte douche
- Goede verbinding
- Busverbinding op wandelafstand
Voor een bezichtiging ter plaatse of meer info, bel ons op 078/78.78.70, of kom gewoon binnen op ons kantoor, steeds welkom!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.