Kaart
Hekstraat 85, 3580 Beringen
Hekstraat 85 - 3580 Beringen - Degelijke eengezinswoning nabij het centrum van Beringen. Een vlotte verbinding is gegarandeerd dankzij de ligging vlakbij de N29 en de E313. Het natuurgebied “Grote Mijnterril” en de B-mine zijn ook vlakbij.
De indeling van de woning is als volgt: Men komt binnen in een kleine inkomhal, langswaar men de keuken (9.98m²) en de leefruimte (28.22m²) kan betreden. Achter de keuken is een kleine badkamer en tegenover de badkamer is het gastentoilet. Achter de leefruimte zijn twee slaapkamers (resp. 11.5m² en 16.1m²). De bovenverdieping is momenteel niet ingericht (38.7m²). Deze kan men nog uitbreiden met een extra slaapkamer en kleine badkamer indien gewenst. De voorraadkelder is gevloerd en meet 18.52m². De kelder is droog. Er is een inpandige verwarmde garage (26.46m²), die uitgerust is met een kitchenette.
De ramen zijn uit aluminium met dubbele beglazing. De spouwmuur is geïsoleerd met PUR en ook het dak is geïsoleerd (6cm minerale wol langs de kepers). Er is recent een nieuwe condenserende gasketel geplaatst (Vaillant Ecotec plus). Dit alles resulteert in een meer dan redelijke EPC score van 334 kWh/m²jaar. Er geldt dus ook geen renovatieplicht voor deze woning!
Heeft u vragen, of wenst u de woning eens te bezichtigen Aarzel dan niet en contacteer mij op info@immocheckpoint.be of telefonisch op het nummer 0456/77.32.28.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 22/06/2025 |
Ligging & buurt
Hekstraat 85, 3580 Beringen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.
Marktcijfers in Beringen
Vergelijkbare panden te koop in Beringen
Recent verkocht in Beringen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop