Koekoekstraat 10 - 3580 Beringen - In Koersel, deelgemeente van Beringen, weet Idylia een uniek huis liggen dat recent op de markt is gekomen. Misschien wel het ideale geluksplekje voor jou Je hebt hier alleszins een bijzonder groene en rustig gelegen woning tot je beschikking, met maar liefst 1.250 m2 aan perceelgrond onder je voeten en de Vallei van de Zwarte Beek aan je voordeur!
De Koekoekstraat ligt in een kalme, kindvriendelijke buurt die omgeven is door natuurgebied. Dit huis, gebouwd in 1963, is een apart gelegen splitlevelwoning met een zuidwestelijk gelegen tuin. Heerlijk voor wie graag de privacy opzoekt én wil genieten van een zonnig terras met weids uitzicht. In de omgeving geniet je van een gezonde dosis natuur en frisse lucht, maar je kunt er ook heerlijk wandelen of fietsen in het aangrenzende bos. Bovendien rijd je binnen 10 minuten naar Heusden-Zolder of het centrum van Beringen.
Interesse in dit aantrekkelijke geluksplekje Wees er snel bij en vraag ons naar meer informatie of een rondleiding. We helpen je graag verder!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 30/06/2022 | |
| 23/06/2022 | |
| 09/06/2022 |
Ligging & buurt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.