Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Broeck 5, 1547 Bever

Huis in Bever
349 m² wonen
4830 m² perceel
4 slaapkamers
€1.295.000

Broeck 5 - 1547 Bever - BEVER - Prachtige woning met groot bijgebouw op ca 1,95Ha

EERSTE BEZOEKMOMENT 20/10/24 - 11U - 15U (ENKEL OP AFSPRAAK!)

Deze woning geniet van een erg hoogstaande afwerking en inrichting!

Living, eetplaats en keuken zijn met elkaar verbonden wat in combinatie met de vele lichtinval onmiddellijk een gevoel van ruimte opwekt.
De keuken is voorzien van een kookeiland met wasbak en inductiekookplaat, zowel een klassieke, een microgolfoven als een stoomoven zijn voorzien. De vaatwasmachine en koelkast maken deze functionele keuken meteen compleet!

De ruime living en eetplaats geven uitzicht op het terras en de prachtige tuin. Hierdoor is de verbinding met buiten nooit ver weg!

Via een centrale wenteltrap in de living heb je toegang tot de bovenverdieping. Een ruime masterbedroom met ingebouwde kasten, de vide met zicht op de living en de zeer ruime badkamer met sauna maken deze verdieping af!

In deze woning werd écht alles gedaan om het gevoel van ruimte en licht zoveel mogelijk te behouden.

Naast deze luxueuze woning is op het terrein een bijgebouw met een totaaloppervlakte van 393m² aanwezig. Dit gebouw kan volledig verwarmd worden en heeft een functionele inrichting. Ook hier heeft men uitzicht op een deel van de tuin.
De grootste ruimte heeft een oppervlakte van 176m² en kan eventueel ingericht worden als verblijf voor paarden of andere dieren maar evengoed gebruikt worden als hobbyruimte, garage, stockage, enz...

De aangrenzende akker heeft een oppervlakte van ca. 80 are en is vrij van gebruik. Hiervan kan eventueel een mooie weide voor de dieren gemaakt worden.

Deze eigendom is écht een pareltje voor mensen die in de natuur willen wonen, weg van alle drukte, zeker een bezoek waard!

Voor verdere inlichtingen mag je ons steeds contacteren: 053/60.65.66

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.295.000
Type
Huis
Bewoonbaar
349 m²
Grond
4830 m²
Bouwjaar
1974
EPC
97 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
UTYFSATBOQ-E
Makelaar Code
6236767
EPC Certificaat
2019213-0002147262-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Verkavelingsvergunning
Geen verkavelingsvergunning
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

09/10/2024€1.295.000 / De Ras & Ko

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bever.

Bijkomende informatie