Antwerpsestraat 91 - 2850 Boom - Dit verzorgde appartement is centraal gelegen. Antwerpen, Brussel en Mechelen zijn vlot bereikbaar met de auto vanuit deze locatie. Ook handig zijn het treinstation, en meerdere buslijnen op korte wandelafstand.
Opbrengsteigendom kan.
Het rustige appartementsgebouw heeft twee liften, zodat je geen trappen moet doen naar de 2de verdieping.
Het appartement heeft een hal, woonkamer, slaapkamer, 2de kamer, badkamer, toilet, terras. De bewoonbare oppervlakte is 81 m². Dankzij de ligging is er een vrij zicht rondom.
De lay-out is praktisch: Alle kamers liggen naast de centrale gang. Bezoekers aan de deur op het gelijkvloers kan je makkelijk binnenlaten via de videofoon.
Dankzij de grote raampartijen baadt het appartement overdag in zonlicht. Drie van de ramen hebben elektrische rolluiken voor verduistering en warmteregulatie. Alle ramen zijn voorzien van dubbelglas.
De aangename woonkamer is ruim met 29,4 m². Je kan er meer dan alleen een lange eettafel en een gezellige zithoek in kwijt.
Er is een slaapkamer (14,6 m²), en een tweede kamer (10,9m²) met grote, muurlange ingebouwde kast en aansluiting voor wasmachine en droogkast. De tweede kamer kan ook als slaapkamers dienen. De mogelijkheid bestaat om de inham (3m³) in de centrale gang om te vormen in een opslagruimte met aansluiting voor wasmachine en dergelijke.
Vanuit de keuken en de tweede kamer kan je het terras (3m²) opstappen.
De badkamer en toilet zijn gescheiden, wat prettig is.
Internetaansluiting is aanwezig. ‘fiber-klaar’ ook. Het appartement heeft individuele meters voor elektriciteit en voor waterverbruik.
Inbegrepen in de prijs is de gemeenschappelijke fietsenstalling achter slot op het gelijkvloers. Ook inbegrepen is een eigen berghok achter slot in de kelder.
De professionele syndicus regelt de afvoer van huishoudelijk afval, admin. taken, onderhoud en het kuisen van het gebouw.
De omgeving biedt voldoende parkeergelegenheid. Er bestaat de mogelijkheid van het huren of aankopen van een staanplaats in het gebouw.
Het drie groene longen van Boom - recreatiedomein De Schorre/Tomorowland, Boom park en de Rupeldijk - liggen op slechts 600m/1 km afstand. Perfect om tot rust te komen.
Grote warenhuizen – Colruyt, Delhaize en Lidl – liggen idem vlakbij.
Boom heeft een ruim aanbod aan scholen en crèches.
EPC score : C - 222kwh / (m²/jaar) - Geen renovatieverplichting
G-score: A
P-score: A
O-peil: Niet gelegen in overstromingsgevoelig gebied
Voorverkooprecht: nee
Kadastraal inkomen: 721
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 14/06/2026 | |
| 29/03/2026 | |
| 16/08/2025 | |
| 27/05/2024 | |
| 08/05/2024 |
Ligging & buurt
Antwerpsestraat 91, 2850 Boom
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Boom.
Marktcijfers in Boom
Vergelijkbare panden te koop in Boom
Recent verkocht in Boom
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop