Avenue des Sablières 50 - 6200 Châtelet - Ideaal gelegen in het hart van de Chtelet,vlakbij winkels, dit prachtige huis van twee gevels. Het heeft een op het zuiden binnenplaats. Het huis heeft een nieuw dak,een 4 jaar oude ketel. Het huis bestaat uit: woonkamer,eetkamer, keuken. Boven twee slaapkamers en toegang tot de zolder. Een bezoek aan sneller. FO p 90.000 straat zandbakken 50 6200 Chtelet Bezoeken op afspraak 0470548616
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Avenue des Sablières 50, 6200 Châtelet
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Avenue des Sablières 50, 6200 Châtelet
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Châtelet.
Marktcijfers in Châtelet
Vergelijkbare panden te koop in Châtelet
Recent verkocht in Châtelet
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop