Kaart
Grendelbaan 36, 3590 Diepenbeek
Grendelbaan 36 - 3590 Diepenbeek - Ideaal voor iemand die op zoek is naar een project met veel mogelijkheden.
Het pand situeert zich net buiten het centrum van Diepenbeek. Winkels, scholen en openbaar vervoer bevinden zich op fietsafstand.
Vlakbij de oprit van de E313 en vlotte verbinding naar Hasselt en Genk.
Handelsgelijkvloers : woonkamer, eetkamer, twee slaapkamers, badkamer en keuken. Dit gedeelte is ook bereikbaar via een achterdeur die zich situeert aan de zijkant van het gebouw.
Eerste verdieping : inkomhal, traphal, woonkamer, slaapkamer, badkamer en keuken.
Loods : de zeer ruime loods van maar liefst 32m op 15m is bereikbaar via 2 ingangen.
Het handelsgelijkvloers en de eerste verdieping zijn voorzien van afzonderlijke tellers voor elektriciteit .
Er is voldoende parkeergelegenheid voorzien zowel voor de deur als aan de linkerzijde van het gebouw.
Voor meer informatie: 32 470 09 43 30
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Grendelbaan 36, 3590 Diepenbeek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 27/09/2024 | |
| 10/09/2024 | |
| 09/05/2024 | |
| 12/01/2024 | |
| 28/08/2023 |
Ligging & buurt
Grendelbaan 36, 3590 Diepenbeek
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diepenbeek.
Marktcijfers in Diepenbeek
Vergelijkbare panden te koop in Diepenbeek
Recent verkocht in Diepenbeek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop